Het eerste volledig circulaire matras ter wereld, dat ook écht lekker ligt.
De Auping Evolve matras sis gemaakt van slechts twee materialen. De pocketveren van staal, en de rest van polyester. Op basis van onderzoek en nieuwe inzichten heeft Auping de opbouw en zonering van haar matrassen opnieuw bekeken. Tijd voor een upgrade, en tijd voor een mooie aanvulling in de collectie. Daarom is de Auping Evolve matras anders dan de huidige matrassencollectie. De Auping Evolve matras heeft 3-zones: Schouder, taille en heupen.
Auping staat bekend om haar innovatie en vernieuwing. Zo ook bij dit Evolve matras. Nieuwe kennis en marktonderzoek heeft geleid tot een vernieuwde pocketverenkern met een aangepaste draaddikte. Hierdoor heeft het matras een andere stabiliteit en drukverdeling. De stevigheden zijn ook aangepast naar soft, medium en firm.
- Hardheid:
- Soft, medium, firm
- Tijk:
- 100% polyerster
- Rits:
- Aan de zijkant, tussen border en bovenblad
- Comfortlaag:
- 4,5 cm 3D-breisel van polyester
- Kern:
- 3 comfortzones met 16 cm hoge pocketveren van staal
- Onderlaag:
- Ventilerende antraciete polyester viltbodem.
- Wasbaar:
- Standaar eenvoudig afneembare tijk, wasbaar op maximaal 40 graden.
- Hoogte: 22 cm
- Duo-core:
- 2 kernen, 1 of twee hardheden
Alleen op 160/180/200 x 190/200/210/220 cm
Ervaar de Auping Evolve matras is Krimpen aan den IJssel
Ook de Evolve matras heeft zijn weg gevonden in onze beddenwinkel. Kom hem ervaren en overtuig uzelf van het duurzame comfort van deze unieke matras. Meer informatie? Stel uw vraag via ons informatieformulier en we helpen u graag opweg.